24 Kasım 2014 Pazartesi günü, Kırıkkale şube Başkanı Sayın Coşkun KOÇAK ve Yönetim Kurulu Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği Genel Merkezi ziyaret etti.
Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk'ün gösterdiği yolda aydın bir nesil yetiştirmeyi kendine ilke edinen çalışan, emekli tüm öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlu olsun.
Şehit Astsubay üstçavuş Nejdet Aydoğdu'nun ailesine daire bağışlayan Fransa'da yaşayan Ali Dal ve ailesi 21 Kasım 2014 Cuma TEMAD Genel Merkezinde plaket verildi
20 Kasım 2014 Perşembe günü, Keçiören şube Başkanı Sayın Ertubay ÖZER ve Yönetim Kurulu, Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği Genel Merkezi ziyaret etti.
19 Kasım 2014 Çarşamba günü, Etimesgut şube Başkanı Sayın Metin ÇEVRİM ve Yönetim Kurulu, Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği Genel Merkezi ziyaret etti.
19 Kasım 2014 Çarşamba günü, Çankaya Kadınlar Kolu, Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği Genel Merkezi ziyaret etti.
18 Kasım 2014 Salı günü, Çankaya şube Başkanı Sayın Muhterem TAŞKALE ve Yönetim Kurulu, Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği Genel Merkezi ziyaret etti.
Artvin’in Ardanuç İlçesine bağlı Tosunlu Köyünden olan 32 yaşındaki Astsubay Öztürk Altunkaya, Çanakkale’nin Gelibolu İlçesinde görev yaptığı askeri birlikte kalp krizi geçirerek hayatınıkaybetti
Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği 14 Kasım 2014 cuma günü, Genel Başkan Yardımcıları Tamer YILMAZ ve M.Sıracettin ELDEM Lv.Astsb.Kd.Bçvş. Mustafa GÜNDÜZ'ün cenazesine katıldı.
Askeri servis aracında, ABD’de bir zamanlar siyahları arkaya atan uygulama gibi, önde boş koltuk olsa bile astları arka koltuklara çakan “Otobüste oturma planı”nı tamimini bile yayınlamıştım.
Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği 14 Kasım 2014 cuma günü, Ankara Swissôtel'de düzenlenen Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin 31'nci kuruluş yıldönümü resepsiyonuna katıldı.

10 KASIM

10 Kasım 2014, Pazartesi
Ömrünü, azim ve kararlılık içerisin de tüm dünyaya örnek olacak bir mücadele ile geçirmiş, Yurtta ve dünyada barışın simgesi olmuş, eşsiz kahraman, asrın dehası, Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu..

KAMUDER, TEMAD'I ZİYARET ETTİ

07 Kasım 2014, Cuma
Kamu Görevlileri ve Çalışanları Derneği 07 Kasım 2014 Cuma günü, saat 11.00'da Genel Başkanları Cevdet BAŞTUĞ ve Yönetim Kurulu Türkiye Emekli Astsubaylar Derneğini ziyaret etti.

TEMAD ORDU ŞUBESİ ZİYARETİ

07 Kasım 2014, Cuma
Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği 05 Kasım 2014 Çarşamba günü,TEMAD Ordu şubesini ziyaret etti.

TEMAD HASTA ZİYARETİNDE BULUNDU

06 Kasım 2014, Perşembe
Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği 06 Kasım 2014 günü, TEMAD Bandırma şube üyemiz Sayın Nurettin CANDAN'ı tedavi gördüğü TSK rehabilitasyon merkezinde ziyaret etti.