2017 yılının TEMAD Ajanda ve Masa Takvimleri'nin dağıtımına başlanmıştır.Şiparişlerinizi vermekte geçikmeyiniz.
10.12.2016 tarihinde Meclis Başkanlığına teslim edilen Anayasa Taslağı ile "Askeri Yargıtay,Askeri Yüksek İdare Mahkemesi ve Askeri Mahkemeler kaldırılmaktadır.
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu TBMM Genel Kurulunda yaptığı konuşmada İstanbul’da meydana gelen patlamayla ilgili, “Saldırının hedefi Çevik Kuvvet polisleri oldu. Bombalı bir araç olduğu değerlen
TSK Emekli Personelin 2017 yılı Yaz Sezonu Toplu Müracaat Esasları
Bu, rakamsal olarak bakıldığında rekor gibi görülse de TEMAD (Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği) Genel Başkanı Ahmet Keser, bunun herhangi bir kamu kuruluşuna girerken 80-90 küsur olan KPSS puan
Suriye'de düzenlenen Fırat Kalkanı operasyonunda 07.12.2016 tarihinde birliğimize düzenlenen bombalı araç saldırısı sonucu bir kahraman silah arkadaşımız Şehid olmuştur.
TEMAD Ordu İl Başkanı İhsan ŞEN TEMAD Genel Merkezini Ziyaret Etti.
Ülkemizin saygın STK'larından Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği Gn. Bşk. Sn. Ahmet Keser ve beraberindeki heyet Bakanlığımızı ziyaret etti.
TEMAD Genel Merkezi Yönetim Kurulu 02.12.2016 tarihinde Milli Savunma Bakanı Sayın Fikri IŞIK'la görüşme yapmıştır.
Hakkari Çukurca Güven Dağı’nda bölücü teröristlerle güvenlik güçlerimiz arasında çıkan çatışmada üç kahraman silah arkadaşımız şehid olmuştur.
Dün bu durumu TEMAD Genel Başkanı Ahmet Keser ile konuştum. Neden TEMAD ve Keser? Çünkü o günlerde bu olayın üzerine gitmeleri nedeniyle şimşekleri üzerlerine çekmişlerdi. Hatta Keser’in deyimiy
30 Kasım 2016 tarihinde Şırnak/Uludere'de EYP patlaması sonucu kahraman silah arkadaşımız P.Er İsa NAZLIM (1996-2)şehit olmuştur.
Ancak Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği (TEMAD) Genel Başkanı Ahmet Keser’in buna itirazı var. Diyorki: “Başvuru şartları arasında KPSS’de 50 puan almak taban kabul edilmiş. Bir beden eğitimi,
Kahraman silah arkadaşımız Uzm.Erbaş Çoşkun İŞLEYEN, Hakkari’nin Şemdinli ilçesi Irak sınırında bulunan Derecik Gerdan Tepesi’nde PKK’lı teröristlerin düzenlediği saldırıda şehit düştü.
Diyarbakır'ın Lice ilçesinin kırsalında bölücü terör örgütü mensupları ve güvenlik güçlerimiz arasında çıkan çatışmada maalesef bir kahraman silah arkadaşımız şehit olmuştur.