Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği Genel Başkanı Ahmet KESER, Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet YAĞCI, Yüksek Denetleme Kurulu Başkanı Sami İNAN, 12 Aralık 2014 Cuma günü, Karşıyaka Mezarlık...
Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği 12 Aralık 2014 günü, Şehit Nejdet AYDOĞDU'nun soruşturmasını yürüten Sayın Cumhuriyet Savcımız ile görüşülmüş ve soruşturma dosyası incelenmiştir.
Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği Genel Başkan Yardımcısı M.Sıracettin ELDEM, 10 Aralık 2014 Çarşamba günü, Karşıyaka Mezarlık cami'nde Em.Mu.Tenks.Kd.Bçvş. İ.Rüştü ŞENOL'un cenazesine katıldı.
Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği 09 Aralık 2014 günü, Genel Başkan Yardımcısı Tamer YILMAZ, ameliyat olan Yüksek Disiplin Kurulu Başkanı Cevat KILINÇDEMİR'i Hastanede ziyaret etti.
Posta gazetesinde 8 Aralık 2014 tarihinde, başlayacak yazı dizisi, meslektaşlarımızdan gelen bilgi, belge, döküman ve görsellerin tamamına yer vermek amacı ile ileri bir tarihe ertelenmiştir.
Posta gazetesinde 8 Aralık 2014 tarihinden itibaren astsubay sorunları ile ilgili yazı dizisi yayınlanacaktır.
Dev, aktifleri 28.3 milyar (eski tabirle 28.300.000.000.000.000), cirosu 19, kârı 1.2 milyar TL; büyük holding. Az meşhur adıyla “Ordu Yardımlaşma”, piyasadaki büyük harflerle OYAK.

POSTA GAZETESİ YAZI DİZİSİ BAŞLIYOR.

04 Aralık 2014, Perşembe
Posta Gazetesi Astsubaylar ve Astsubay sorunlarıyla ilgili geniş çaplı bir yazı dizisi başlatacaktır.
Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği Genel Sekreter Fikret PARLAK, Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet YAĞCI 04 Aralık 2014 perşembe günü, Kocatepe cami'nde Em.Kd.Bçvş Tayyar AÇIKSÖZ'ün cenazesine katıldı.

3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ

03 Aralık 2014, Çarşamba
Toplumumuzun ayrılmaz parçası olan engelli yurttaşlarımızın daha sağlıklı, hak ve hukuklarının daha fazla gözetildiği bir ortamda sürdüre bilmesi temenniyle 3 Aralık Dünya Engelliler Gününüzü...
Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği 01 Aralık 2014 günü, Genel Başkan Ahmet KESER, Genel Başkan Yardımcısı Tamer YILMAZ Hacettepe'deki cenazesine katıldı.
Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği 28 Kasım 2014 cuma günü, Genel Başkan Yardımcısı M.Sıracettin ELDEM, Genel Muhasip Ahmet YILDIZ, Em.Dz.Astsb.Bçvş. R.Ertuğrul ARIDURU'nun cenazesine katıldı.

TEMAD HUKUK KOMİSYONU GÜNEYDOĞU'DA

26 Kasım 2014, Çarşamba
Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği, Hukuk Komisyonu Başkanı Av. M.Erkan AKKUŞ, Astsubayların sorunları için Mardin, Şırnak, Cizre ve Diyarbakır'da İnceleme ve temaslarda bulunmaya gitmiştir.
24 Kasım 2014 Pazartesi günü, Kırıkkale şube Başkanı Sayın Coşkun KOÇAK ve Yönetim Kurulu Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği Genel Merkezi ziyaret etti.
Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk'ün gösterdiği yolda aydın bir nesil yetiştirmeyi kendine ilke edinen çalışan, emekli tüm öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlu olsun.