21.10.2017 Tarihinde TEMAD Genel Merkez Yönetim Kurulu TEMAD Bursa Şubemize Ziyarette Bulunmuştur.
21.10.2017 Tarihinde TEMAD Genel Merkez Yönetim Kurulu TEMAD Yalova Şubemize Ziyarette Bulunmuştur.
20.10.2017 Tarihinde TEMAD Genel Merkez Yönetim Kurulu TEMAD Gemlik Şubemize Ziyarette Bulunmuştur.
Astsubay Süleyman DİLBİRLİĞİ ve Kore Savaşı’nda ölümden kurtardığı kızı Ayla (Kim Eunja) ile çocukluğunu canlandıran Koreli minik oyuncu Kim Seol’ün ailesiyle katıldığı geceye ilgi büyüktü.
TEMAD Genel Başkanı Sayın Ahmet KESER başkanlığındaki TEMAD Yönetim Kurulu TEMAD Etimesgut Şubemizi ziyaret etmişlerdir.
18.10.2017 Tarihinde TEMAD Genel Merkez Yönetim Kurulu TEMAD Çankaya Şubemize Ziyarette Bulunmuştur.
17 Ekim Dünya Astsubaylar Günü, Tükiye Emekli Astsubaylar Derneği (TEMAD) tarafından çeşitli illerde düzenlenen törenlerle kutlandı.
Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği (TEMAD) Kayseri İl Başkanlığı üyeleri 17 Ekim Dünya Astsubaylar Günü dolayısıyla Cumhuriyet Meydanı'ndaki Atatürk Anıtı'na çelenk koydu. TEMAD Kayseri İl Başka
17 Ekim TEMAD'ın 33.kuruluş yıl dönümü ve Dünya Astsubaylar günü münasebeti ile Anıtkabir'de meslektaşlarımızın katılımı ile Ata'mızı ziyaret ettik.
HAKKARİ'nin Çukurca İlçesi'nin karşısında Irak'ın kuzeyinde sınıra yakın bir noktada askerleri taşıyan aracın geçişi sırasında PKK'lı teröristlerin daha önceden yola döşediği el yapımı patlayıcı
Saygıdeğer meslektaşlarım 2200 yıllık geçmişi olan Türk Ordusunun lider kadrosunun rakamsal ve niteliksel olarak büyük bölümünü oluşturan kahraman Astsubaylarımız,onların emeklileri ve ailelerini
17 Ekim 2017 salı günü TEMAD'ın 33.Kuruluş Yıldönümü münasebeti ile saat 11:00 de Anıtkabir'de Aslanlı yol önünde toplanıp Anıtkabir'de Atamızı ziyaret ediyoruz.
14.10.2017 Tarihinde TEMAD Genel Merkez Yönetim Kurulu TEMAD Konya Şubemize Ziyarette Bulunmuştur.
Üyelerimizden Kara Kuvvetlerinden emekli Astsubay Kd.Bçvş. Ali İhsan ÇUHADAROĞLU (1956-24 ) 13 Ekim 2017 tarihinde vefat etmiştir.Merhumun cenazesi 14 Ekim 2017 tarihinde YOZGAT/Boğazlıyan da öğl
Kamuoyunda "Şemdinli davası" olarak bilinen, Umut Kitapevi'ne bomba atılmasıyla ilgili davada haklarında kesinleşmiş hapis cezası bulunan Astsubaylar Ali Kaya, Özcan İldeniz ile PKK itirafçısı..