TEMAD Genel Başkan Yardımcısı Yüksel BİNİCİ ve Genel Muhasip M. Sıracettin ELDEM, 25 Eylül 2014 Perşembe günü Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Büyükelçisi Mustafa LAKADAMYALI ile görüştü.
Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği Genel Başkanı Ahmet KESER, 25 Eylül 2014 Perşembe günü, TEMAD Balıkesir şubesini ziyaret etti.
Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği 24 Eylül 2014 Çarşamba günü, Genel Başkan Ahmet KESER, Balıkesir şube Başkanları ve Yönetim Kurulları ile TEMAD EDREMİT şubesini ziyaret etti.
Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği 24 Eylül 2014 Çarşamba günü, Genel Başkan Ahmet KESER, Balıkesir şube Başkanları ve Yönetim Kurulları ile TEMAD Ayvalık şubesini ziyaret etti.
Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği 24 Eylül 2014 Çarşamba günü, Genel Başkan Ahmet KESER, Balıkesir şube Başkanları ve Yönetim Kurulları ile TEMAD Burhaniye şubesini ziyaret etti.
Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği 22 Eylül 2014 Pazartesi günü, Genel Başkan Ahmet KESER, İzmir şube Başkanları ve Yönetim Kurulları ile TEMAD Bayraklı şubesini ziyaret etti.
Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği 22 Eylül 2014 Pazartesi günü, Genel Başkan Ahmet KESER, İzmir şube Başkanları ve Yönetim Kurulları ile TEMAD Menemen şubesini ziyaret etti.
Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği Genel Başkanı Ahmet KESER 22 Eylül 2014 Pazartesi günü, İzmir şube Başkanları ve Yönetim Kurulları ile Kemalpaşa Şb. Bşk. Salim ÖZDOĞAN'ı ziyaret etti.

TEMAD İZMİR TOPLANTISI

26 Eylül 2014, Cuma
Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği 21 Eylül 2014 Pazar günü, Genel Başkan Ahmet KESER, İzmir şube Başkanları ve Yönetim Kurulları ile bilgilendirme ve istişare toplantısı düzenledi.
Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği Genel Başkanı Ahmet KESER, İzmir şube başkanları, yönetim kurulları ve üyelerimizin katılımıyla Soğukkuyu çömezzade Hacı Mehmet Camii'ndeki cenazeye katıldı.

TEMAD GAZİLER GÜNÜNÜ KUTLADI

19 Eylül 2014, Cuma
Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği Yönetim Kurulu 19 Eylül Gaziler Günü kutlama törenlerine katıldı.
19 Eylül Gaziler Günü tüm gazilerimize kutlu olsun, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk'e olmak üzere hayatta olan ve yaşamlarını yitiren tüm gazilerimize minnet ve şükran duygularımı sunarım
HÜRRİYET : Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, müjde verdi: Alt rütbeli subay ve astsubaylara görev tazminatı geliyor.
Kurban Bayramı Erdek kampı müracaat esasları aşağıdadır.
Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği 14. Olağan Büyük Genel Kurul toplantısı 18-19 Ekim 2014 Cumartesi ve Pazar günü saat 10.00’da Ankara Büyük Anadolu Oteli toplantı salonunda yapılacaktır.