Hakkari'nin Şemdinli İlçesi'nde Piyade Uzman Çavuş Ziya Sarpkaya silahlı saldırıda şehit oldu.
Muş’un Malazgirt İlçe Jandarma Garnizon Komutanı Arslan Kulaksız, eşi ve kızının yanında PKK'lı teröristlerin saldırısına uğradı. Kulaksız, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak şehit oldu.
Lice'de askeri aracın geçişi sırasında teröristlerce bomba yüklü araç patlatıldı. Hain saldırıda 2 asker şehit oldu, 4 asker yaralandı.
23 Temmuz 2015 günü saat 13.30'da, Kara Kuvvetleri Komutanlığı 1’inci Hudut Alayı (Oğuzeli/Gaziantep) Dağ Hudut Karakolu sorumluluk sahasında görevli unsurlarımıza sınırın Suriye tarafında...
TEMAD.Tic.Ltd.Şti. web sitesi açılmıştır. www.temad.com.tr
Adıyaman'da güvenlik güçleriyle bölücü terör örgütü PKK mensupları arasında çıkan çatışmada bir uzman çavuşumuz şehit olmuştur.
Kıbrıs Barış Harekatının 41. Yıl dönümünde tüm şehit ve gazilerimizin aziz hatıraları önünde saygıyla eğiliyoruz.
Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği 16 Temmuz 2015 Perşembe günü, Pilot Astsubay Vechi HÜRKUŞ'un 46. Ölüm yıl dönümünde kabri başında yapılan etkinliğe katıldı.

RAMAZAN BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN

15 Temmuz 2015, Çarşamba
Çalışan, emekli tüm meslektaşlarımızın ve ailelerinin Ramazan Bayramını en içten duygularımla kutlar,birlik, beraberlik içerisinde, sağlık, mutluluk ve huzur dolu nice bayramlar dilerim.
Türk Silahlı Kuvvetleri kış eğitim merkezleri 2015-2016 yılı müracaat esasları aşağıdadır.
Medicana İnternational Ankara Hastanesi ile TEMAD arasında,muvazzaf, üye ve yakınlarına avantaj, indirim protokolü imzalandı.

TEMAD BASIN AÇIKLAMASI

14 Temmuz 2015, Salı
Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği Basın Bildirisi.
Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği Genel Başkan Yardımcısı M.Sıracettin ELDEM ve eski Adana kurucu Başkanı Muharrem GÜRIŞIK 10 Temmuz 2015 Cuma günü üyemiz Ramazan KARADAĞ'I ziyaret etmiştir.
Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği Genel Başkan Yardımcısı M.Sıracettin ELDEM ve eski Adana kurucu Başkanı Muharrem GÜRIŞIK 10 Temmuz 2015 Cuma günü Üyemiz Ergün UÇKUN'u ziyaret etmiştir.
Ankara Milletvekili Bülent KUŞOĞLU ve İstanbul Milletvekili Barış YARKADAŞ'ı TEMAD Genel Başkan Yardımcısı Sami BAŞKAYA ve Genel Sekreter Fikret PARLAK makamında ziyaret etti.